Tedarikçi Olmak İstiyorum


isortak

 

 

Hurdavat.com Ürün Tedarikçisi olmak istermisiniz ?

 

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri temin etmek için büyük bir tedarikçi ağıyla iş ortaklığı yapıyoruz. Sürekli olarak ürün çeşitliliğimizi arttırmak için, işbirliği yapacağımız yeni tedarikçiler ve üreticilerle birlikte çalışma imkanı oluşturmaya çalışıyoruz. Bu yüzden tedarikçimiz olmak isteyen firmalar için bu süreci anlaşılabilir, hızlı ve olabildiğince basit yaptık. 


Tedarikçi adayı olmak için ne yapılması gerekli? 

 

Hurdavat.com ile Ticari iş ortaklığı kurmak isteyen tedarikçiler. Satışını yaptıkları ikinci el orijinal yedek parça ürünlerinin çeşitlerini firma bilgileri ve vergi levhasını info@hurdavat.com adresine göndererek başvurabilirler. 

Dilerseniz Aşağıdaki adresimizden direkt olarak iş ortaklığı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Hurdavat.com İş Ortağı olmak ve Tanımak? 

En iyi şekilde hurdavat.com'a ürün tedarik etmek ve stratejik bir tedarikçi olmak için, bizim iş süreçlerimizi çok iyi bilmeli ve firmanızın da bu süreçlerde nasıl katkıda bulunacağını anlamalısınız. 

Aşağıdaki maddeler bizi anlamanız için yeterli olacak: 


1. Sitemizi ziyaret etmeli, firmanızın ürünlerinin  olduğu sayfaları gezmeli, sunduğumuz ürünleri, markaları, kalite ve fiyatlarını incelemelisiniz. 

2. Kendi ürünlerinizi mevcut ürünlerle mukayese etmelisiniz. 

3. Ürünlerinizin mevcut ürün çeşitliliğimize nasıl katkıda bulunacağını ve tamamlayıcı olacağını anlatmalısınız. İş ortağımız olun, daha çok kişiye ulaşın! 

Ürünlerinizi, Türkiye’nin en büyük online Orijinal ikinci el yedek parça merkezinde satışa sunmaya hazır mısınız? Değerli iş ortaklarımız arasına katılın*, hurdavat.com'da ürünlerinizi tüm Türkiye ile buluşturun. 

*Kalite politikamız gereği; tüm tedarikçi başvuruları değerlendirme sürecine tabi tutulur. 

İş ortaklarımızda aradığımız niteliklere sahipseniz; hurdavat.com'un değerli tedarikçileri arasına hoş geldiniz! 

  • Müşterilerimize üstün kalitede hizmet sunmak için bizimle bire bir çalışabilmeli, tüm yasa ve yönetmeliklere uygun olmalı.
  • Doğru fiyat politikası ile çalışabilmeli.
  • Yüksek müşteri beklentilerini karşılayabilecek ürün ve hizmet politikasına sahip olmalı.
  • Tüm işlemleri online yürütebilecek bir altyapıya sahip olmalı.  • Hurdavat.com