Hakkımızda


 

Hurdavat.com Piyasalardaki tecrübesini ve güçlü uzman kadrosunu teknolojik alt yapı ile birleştirerek, Orijinal Çıkma 2nci el yedek parça satışında güvenilir ve şeffaf bir şekilde hizmet vermek için kurulmuştur. 

 

Notebook yedek parça, Akıllı cep telefonu yedek parça, tablet bilgisayar yedek parça, lcd led televizyon yedek parça ve otomotiv yedek parça ve orijinal yedek hizmeti ile binlerce müşteriye hizmet etmektedir. 

Stoklarımızda bulunan tüm orijinal yedek parçalar Notebook, Bilgisayar, Telefon, Televizyon, Yazıcı ve Otomotiv ürünleri Teknik arkadaşlarımız tarafından tek tek incelenmekte test edilmekte ve %100 geri iade garantisi ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Bayi üyeliği ile alışverişte avantaj kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. Hurdavat olarak hizmet anlayışımız müşterilerimize güven ve kolaylık sunarken, Bayilerimizle iş ortaklığı programı dahilinde, en etkili ve en karlı şekilde fayda sağlamanız için Hurdavat.com size en uygun koşulları sağlamaktadır.

Tüm gücümüzle sizden biri olmak için Çalışıyoruz. Prensibi ile yola çıkan firmamız Ankara başta olmak üzere çevre illerde bayi ağını genişletmiştir. 

Biz Bir Aileyiz. Firmamızda Muhasebe, Temizlik, Teknik, Satış gibi Eleman Personel kavramımız yok. Hepimiz bir aileyiz. Hepimiz Hurdavat.com olarak sizlerin hizmetindeyiz. 

Tek amacımız Satış ekibimiz müşterilerimizle sağlıklı iletişim kurmak, Elektronik ekibimiz gün boyu Test onarım işlerine bakmak, Kargo ekibimiz sizlerin kargo gönderileri ile ilgilenmesi, Operatör ekibimiz gün boyu bilgisayar başında vakit geçirerek  sizden birisi olabilmek, sağlıklı ve kesintisiz hizmet vermek için çalışmaktır.

 

Binlerce ürün çeşidi ve binlerce Müşterinin seçmiş olduğu Hurdavat.com’da, avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

 

 

Hurdavat.com Bir Eaasis Bilgi Sistemleri Kuruluşudur.